iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Jesteś bezrobotny? A może chcesz zmienić dotychczasową pracę? W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną pracodawców bez wychodzenia z domu. VI edycja Targów startuje już dziś na stronie www.dnipracy.pl.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to wygodny sposób na znalezienie nowej pracy lub pracownika. Do wzięcia udziału w targach wystarczy dostęp do Internetu. Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły w jednym miejscu i czasie poznać oraz porównać oferty pracy wielu firm, a pracodawcy znaleźć nowych pracowników. To rozwiązanie dla zapracowanych osób, które nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu.

Platforma www.dnipracy.pl to wirtualny świat rekrutacji stworzony w technologii 3D. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. czaty i webinary, dzięki czemu mogą nawiązać bezpośredni kontakt z firmami biorącymi udział w targach. W ten sposób, kandydaci mogą uzyskać niezbędne informacje dotyczące wybranych ofert pracy i porozmawiać z rekrutującymi. Natomiast dla pracodawców to ważny element Employer Brandingu mogą nie tylko nawiązać kontakt z odwiedzającymi Targi, ale też mają szerokie możliwości zaprezentowania swojej firmy.

Wśród wystawców na tegorocznych targach są m.in.: EURES, Accenture, Empik, Infosys BPO Poland, KPMG, Philip Morris, Zara (Inditex), PKO BP, Perfetti Van Melle i wiele innych.

Warto dołączyć do 580 000 kandydatów, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach. Platforma targowa będzie dostępna dla internautów 24 godziny na dobę przez pięć dni od 15 do 19 kwietnia. 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-04-15 15:39
Kariera praca, rekrutacja, kariera Komentarze (0)